Akce školy - plán
Plán akcí školy na rok 2023/2024
Září
20. 9. Třídní schůzky – 17.00 hod.
Říjen
1.–7.10. Logická olympiáda – online (5. tř.)
3.10. hvězdárna (4. tř.)
20.10. Kouzelník
20.10. Tematické přespání ve škole – Harry Potter a Zapovězený les (celá ZŠ)
Listopad
6.–10.11. iBobr – informační soutěž (3.–5. tř.) - online
10.11. Sv. Martin s lamp. průvodem + Rohlíček fest 17.00 hod (prog. s rodiči)
16.11. Výstava prací žáků v ZŠ - 17.00 hod (program s rodiči)
20.11. Divadlo Polárka - Babička, není více dobré stařenky (5.roč.)
22.11. Třídní schůzky - 17.00 hod
24.11. Vida centrum - Cesta do nitra země, 9.00 hod (5.roč.)
Výsadba lesa - upgrade školního lesa (5.roč.)
Mateso – matematická soutěž (4., 5. tř.)
Florbalový turnaj – výběr hráčů (4., 5. tř.)
Prosinec
2.12. Rozsvícení vánočního stromu na Vranově
5.12. Mikulášská besídka – dopoledne (celá ZŠ + MŠ)
12.12. Divadlo Polárka, Ježíškova košilka (2. třída)
15.12. Divadlo Polárka (3. tř.)
17.12. Vánoční zpívání dětí u školy - 17.00 hod
21.12. Vánoční besídka – 18.00 hod. (sál v České)
Leden
17.1. Třídní schůzky – 17.00 hod
24.1. Matematická olympiáda Z5 – vybraní žáci 5. tř.
26.1. Dopolední bruslení v Blansku - celá ZŠ
31.1. Rozdání Výpisu z vysvědčení
Únor
13.2. Karneval v ŠD
23.2. „Absolventský“ ples páťáků s předtančením (sál v České,18.00–21.00 hod)
25. 2.–2.3. ŠvP s lyžařským výcvikem – Penzion Na Rychtě - Malá Morávka (3.–5. tř.)
Březen
2.3.–8.3. ŠvP s lyžařským výcvikem – Penzion Na Rychtě - Malá Morávka (1.,2. tř.)
22.3. Dopolední bruslení v Blansku - celá ZŠ
22.3. Tematické přespání ve škole – Noc v Bradavicích (celá ZŠ)
27.3. Pletení pomlázky, Jarmark ŠD
Babylon - literární soutěž pro 5. roč.
Duben
3. 4. Zápis do 1. třídy – 17:00 hod.
17. 4. Třídní schůzky – 17:00 hod.
30. 4. Čarodějnice s Harry Potterem – celá ZŠ
McDonald´s Cup – turnaj ve fotbale – Kuřim
Testování SCIO - 5. roč.
Turnaj ve vybíjené (4.,5. roč.) - Kuřim?
Čokoládová tretra - běžecký závod, školní kvalifikace - celá škola
29. 4. Babylon – literární soutěž (4., 5. tř.)
Květen
17.–19. Výlet do Prahy - 5.roč.?
Triatlon Kuřim (4., 5. tř.)
Maják Kuřim – branný závod (4. tř.)?
6.5.–8.5.2023 - 4. třída výlet Březová
30. 5. Divadlo - Perníková chaloupka (2. třída)
31.5. RunVran – běžecký závod (celá ZŠ)
Červen
Pasování budoucích prvňáčků s Harry Potterem
9.–14. 6. ŠvP Jedovnice (3.-5. roč.)
16.–21.6. ŠvP Jedovnice (1.,2. roč.)
27. 6. Poslední zvonění – loučení s páťáky
28. 6. Rozdání vysvědčení
--------------------------------------------------
Projektové dny – budou zařazeny dle tématu a času během celého roku
Koncerty, divadla (večer) – zařadíme podle nabídky a zájmu
Výukové programy, muzea, … se upřesní opět dle aktuálních nabídek
Plán akcí zejména pro II. pololetí je u některých akcí pouze orientační, protože sami organizátoři nemají stanovené termíny.
Akce pořádané školou se mohou dle počasí a nabídek lišit. Vše budeme včas upřesňovat.
Nové akce budeme průběžně zveřejňovat (web školy, deníček dětí,...).